DUYURULAR > MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI

Bodrum’u Rusya’ya ve Rusça konuşan ülkelere tanıtmak amacıyla Moskova’da 'Bodrum Tanıtım Ofisi' açıldı.
 
   Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) ve  Bodrum.com.ru internet portalı tarafından  Rusya’nın başkenti Moskova’da Bodrum Tanıtma Vakfı temsilciliğinin  açılışı yapıldı. Spektr İş Merkezi’nde bulunan ofisin açılışı öncesi tören düzenlendi.
    
   Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik, Muğla'nın ve Bodrum'un daha fazla Rus turist ağırlamak istediğini ifade ederek; “Moskova'da açılan bu ofis, Bodrum özelinde ve Muğla genelinde daha fazla Rus turistin bölgemize gelmesini sağlayacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 
 
   Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal ise yaptığı konuşmada; “Biz yıllarca Bodrum'u ‘Bodrum sizi çağırıyor’ diye tanıttık. Ege medeniyetlerinin birçoğunun ev sahibi olmuş olan ‘Bodrum’ bir dünya markasıdır. İnşallah başarılı olursunuz. Bu inisiyatiften hem Türkler hem de Ruslar yararlanırlar ve fayda görürler. Son olarak da burada bulunan Rus dostlarımıza şunu söylemek istiyorum; Bodrum sizi çağırıyor.” dedi. 
 
   Konuşmaların ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal ve beraberindekiler ofisin açılış kurdelesini kesti. 
 
    Bodrum Tanıtma Vakfı Moskova Ofisi’nin turizmcilere ve Bodrumlulara hayırlı olmasını dileyen Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon ise; “Bodrum turizmine katkı sağlayacak her çalışmaya elimizden geldiğince destek oluyoruz.  Rusya’ya ve Rusça konuşan ülkelere baktığımızda; çok büyük bir coğrafya olduğunu görüyoruz. Bu coğrafya bu kadar büyük olmasına rağmen, Bodrumumuza gelen misafirlerimize baktığımızda 75- 80 bin arasında değişiyor. Bu bizim Rusya ve Rusça konuşan ülkelerdeki ilk büyük adımımız olacak Bodrum olarak. Bu ofisin açılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. 
MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI MOSKOVA'DA BODRUM OFİSİ AÇILDI