DUYURULAR > SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI

 

TÜRKİYE DE EN İYİ TANITIM YAPAN KURUM ÖDÜLÜ BOYTAV’A VERİLDİ
 
 
    Uluslararası  turizm örgütü Skal İstanbul kulübünün turizmde kaliteyi ödüllendirmek için hayata geçirdiği SKALiTE 2011 ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 14. sü  12 Aralık 2011 tarihinde İstanbul  Conrad otelinde düzenlenen ödül töreninde kurum,marka ve kişiye ödülleri dağıtıldı.Gecenin konukları arasında Scal international Dünya Başkanı Enrique QUESADA ,Dünya ve   Türkiye Skal  kulüpleri başkanları  ve üyeleri ile 550 konuk katıldı.
 
      Uluslararası  turizm örgütü,2023 yılında dünya turizminde ilk beşte yer alması planlanan Türkiye yi  bu hedefe ulaştırmak için çevre ve doğaya duyarlı turizm çeşitliliğine inanan,tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkan sürdürülebilir turizmin gerekliliğini yerine getirip kaliteyi  ön plana çıkaran işletmeleri  ve Türkiye yi en iyi tanıtan kurumları belirliyerek turizm oscarları  olarak adlandırılan Skalite 2011 ödüllerini dağıttı.
 
        142  aday arasında değerlendirme yapıldı.Üst düzey turizm yöneticisi ve Skal üyesi 980 kişi oy kullandı. Tanıtıma katkıda bulunan kampanya ve kurum katogorisinde  Cumhurbaşkanlığı  Ulusalarası Bisiklet Turu  etkinliği ve Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı(BOYTAV) finalde yarıştı. Birinciliği  Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı(BOYTAV) aldı.
 
      Birincilik ödülü İstanbul Skal Başkanı Vedat Bayrak tarafından   Bodrum Belediyesi ve Boytav Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KOCADON'a verildi. Törende  Bodrum Belediye Başkanı ve BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon BOYTAV’ın yaptığı çalışmalarla ilgili bir konuşma yaptı. Törene Bodrum Belediyesi ve  BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon ,Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire,BOYTAV Yönetim Kurulu üyesi  Ahmet Salih Biçer  ve BOYTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar katıldı.
 
     Bu ödüllerin dışında Türkiye SKAL Federasyonu  o yıla damga vurmuş olan kişi,  kurum veya kuruluşları ÖZEL VE ONUR ÖDÜLÜ ile onurlandırır. Bu Ödüller oylama yapılmaksızın üstün hizmet ve başarı ödülü olarak topluma örnek olması adına verilir.Bodrum ve Bodrumlunun gururu olan Bodrum Sağlık Vakfına yaptığı çalışmalardan dolayı Skalite 2011 Özel Ödülü Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı Ahmet  Biçer’e verildi.
 
SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI SKALİTE 2011 ÖDÜLÜ BASIN TOPLANTISI