DUYURULAR > AIDA MAGAZİNE DERGİSİNDE BODRUM FARKI

      Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı ve AIDA Turkey En Vogue mazagin dergisi işbirliği ile Bodrum'da çekimler yapıldı.

 AIDA Turizm çoğunluğu CIS ülkelerinden olmak üzere Türkiye’ye her yıl önemli sayıda misafir getirmektedir.Türkiye’de ağırladıkları misafirlerin %35-%40 ‘ ı kendi özel jetleri ile gelmekte diğer kısmı ise tarifeli sefer Business Class’la uçmaktadırlar.
 
      Otellerin, restaurantların ve eğlence mekanlarının tanıtımının gerek yurt dışında gerekse yurt içinde daha iyi yapılabilmesi amacıyla her sene düzenli olarak “AIDA Turkey en Vogue” isimli magazini yayınlamaktadırlar. Bu çalışmadaki amaçları Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini sergilemek ve ülkemizde bulunan otellerin, restaurantların ve eğlence merkezlerinin tanıtımını yapmaktır.Her sene düzenli olarak yayınlanan AIDA dergisine yurt dışındaki luxury otellerde ve yurt dışındaki acentalarda ulaşmak mümkündür.AIDA Magazine dergisi 2011 yılında 10.000 adet basılmıştır.
 
AIDA MAGAZİNE DERGİSİNDE BODRUM FARKI AIDA MAGAZİNE DERGİSİNDE BODRUM FARKI AIDA MAGAZİNE DERGİSİNDE BODRUM FARKI AIDA MAGAZİNE DERGİSİNDE BODRUM FARKI AIDA MAGAZİNE DERGİSİNDE BODRUM FARKI