DUYURULAR > BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU

   İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı “EMITT 2012”de Bodrum standı ziyaretçi akınına uğradı.

    Bodrum, EMITT 2012 fuarına, Denizciler Dermeği tarafından hazırlatılan Kos Belediye Başkan Yardımcısı Ioannis Balalis’in de izlediği “Mavi Yolculuk, Gökova” tanıtım filminin gösterimi ile başladı.
    Daha sonra Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Başkanı Mehmet Kocadon ile Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon ev sahipliğinde fuarın açılış kokteyli yapıldı. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı kokteyle Bodrum’lu otelciler ve acentelerin temsilcilerinin yanı sıra Muğla Milletvekilleri Ali Boğa, Dr. Nurettin Demir, Yüksel Özden, Kültür ve Turizm İl Müdürü Kamil Özer, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Ören Belediye Başkanı Kazım Turan, BODER Başkanı Halil Özyurt, BODTO Meclis Başkanı Hüseyin N. Sağat ve meclis üyelerinin yanı sıra birçok ilin Belediye Başkanı ve oda başkanları katıldı. Ayrıca eski Bodrum Kaymakamı, yeni Bursa Vali Yardımcısı Feridun Cemal Özdemir de Bodrum standını ziyaret ederek hasret giderdi.
     Fuarı ziyaret eden yerli ve yabancı turizmcilerin buluşma noktası haline gelen Bodrum standında, Bodrum turizmine katkı sağlayacak görüşme ve toplantılar yapıldı.
      Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Başkanı Mehmet Kocadon da fuar süresince basına verdiği röportajlarda bir dünya markası olan Bodrum’la ilgi soruları cevaplandırdı.
      Fuar boyunca yapılan çekilişlerde 100 kişiye Bodrum’u tanıtan hediyeler dağıtıldı.
BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU BODRUM, EMITT 2012 DE İLGİ ODAĞI OLDU