DUYURULAR > BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI

      Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı  (BOYTAV)  08-13 Ocak 2013 tarihleri arasında katıldığı Hollanda Utrecht  turizm fuarından sonra Hindistan, Danimarka,Polonya,irlanda ve İstanbul EMITT fuarlarında Bodrum’u tanıttı.

     Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon Hollanda Utrecht  turizm fuarında 70 metrekarelik özel stant da  başarılı bir tanıtım gerçekleştiren BOYTAV’ın yeni pazarlar bulmak amacıyla Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde 16-18 Ocak 2013   tarihleri arasında düzenlenen Y. Delhi Güney Asya Seyahat ve Turizm Fuarında (Satte) BOYTAV üyesi Doruk Aktoprak  tarafından temsil edildiğini belirtti.
     Bodrum’a son 3 yılda  İskandinav ülkelerinden gelen turist sayısının 16.000 den 85.000 ‘e çıktığını,2013 yılında İskandinavya dan gelen turist sayısının 105.000 ‘in üzerine çıkartmak için Kopenhag Ferıe İ Bella Turizm Fuarında Scanway , Detur ve Bravo tur operatörleriyle görüşmeler yapılarak fuar ziyaretçilerine doğrudan tanıtım yapıldığını açıkladı.
     Her yıl istikrarlı bir sayıda devam eden  İrlanda ve Polonya dan gelen turist sayısının arttırılması amacıyla 24-26 Ocak 2013 tarihlerinde Varşova da düzenlenen ITM Varşova Turizm Fuarı ve 25-27 Ocak 2013 tarihlerinde Dublin de düzenlenen Dublin World Holiday Show fuarına katıldık. Aynı tarihlerde İstanbul da yapılan EMİTT turizm fuarında Bodrum tanıtımının 100 metrekarelik özel bir stant da  her yıl olduğu gibi Bodrum Ticaret Odasının organizasyonuyla yapıldığını , yurt dışından gelecek turistlerin yanın da iç turizme de büyük önem verdiklerini sözlerine ekledi.
      Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Şubat ayı içerisinde de Belçika,İtalya,Çek Cumhuriyeti ve Sırbistan da yapılacak olan turizm  fuarlarına katılacak.
BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI BODRUM OCAK AYINDA 6 ÜLKEDE TANITILDI