DUYURULAR > BODRUM STANDI EMİTT İSTANBUL 2014 TURİZM FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

   Turizm profesyonellerinin buluşma platformu Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı “EMITT 2014” Beylikdüzü Tüyap Fuar alanında gerçekleştirildi. Fuarın açılış günü 3. Hol’de 72 m2’lik alanda kurulan Bodrum Standının açılış kokteyli gerçekleştirildi.
 
   Çok sayıda davetlinin katıldığı kokteyle Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon ev sahipliği yaptı. Standın açılış kokteyline Muğla Valisi Hakan Güvençer, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Beşiktaş Kaymakamı Abdullah Kalkan, Beyoğlu Kaymakamı Osman Ekşi, Muğla İl Kültür ve turizm Müdürü Kamil Özer, Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Boder Başkanı Halil Özyurt, KOS Otelciler Birliği Başkanı, Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan ve BODTO Meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda Bodrumlu otelci ve acente temsilcileri katıldı.
 
   Bodrum Standı’nın açılış kokteylini her sene olduğu gibi bu sene de Kule Bar/Mandalin Bar üstlendi ve Bodrum Mandalinasıyla hazırlanan kokteylleri ziyaretçilere ikram etti.
 
   Fuarın son günü Bodrum standını ziyaret eden Boytav Yönetim Kurulu Başkanı ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon “Turizmin Gelişmesine en uzun süre katkı sağlayan belde” olan Bodrum’un ödülünü Ekin Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hacer Aydın’ın elinden aldı.
 

   70 ülkeden 4500 katılımcının yer aldığı Emitt Turizm fuarında Bodrum’lu birçok otel ve acentenin broşürleri dağıtıldı. Misafirlere Bodrum’un Mandalina Gazozu ve Mandalina Lokumu ikram edildi. 

BODRUM STANDI EMİTT İSTANBUL 2014 TURİZM FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ BODRUM STANDI EMİTT İSTANBUL 2014 TURİZM FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ BODRUM STANDI EMİTT İSTANBUL 2014 TURİZM FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ BODRUM STANDI EMİTT İSTANBUL 2014 TURİZM FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ