DUYURULAR > BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA

BODRUM ŞUBAT AYINDA BELÇİKA,BULGARİSTAN,SIRBİSTAN,
ÇEK CUMHURİYETİ,ROMANYA,DANİMARKA VE KANADA DA DÜZENLENEN TURİZM FUARLARINA KATILDI.
 
    Bodrum Tanıtma Vakfı Şubat ayında Brüksel,Sofya,Belgrad,Prag,Bükreş,Toronto ve Herning de düzenlenen turizm fuarlarına katıldı.Turizm fuarlarında Bodrum Tanıtma Vakfı yetkilileri dışında Bodrum Tanıtma Vakfı üyesi konaklama tesisleri,seyahat acentaları ve TAV Holding  yetkilileri tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde bulundular.
 
     Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon 2015 yılında Bodrum’a Belçika dan 68.466,Bulgaristan dan 5.455,Sırbistan dan 2.293,Çek Cumhuriyetinden 10.919,Romanya dan 5.661 ve  Danimarka dan 19.392 turist geldiğini,mevcut pazarlarda tanıtım faaliyetlerini sürdürmenin yanı sıra yeni pazarlara da yöneldiklerini açıkladı.
 
      T.C. Toronto Başkonsolosluğu Kültür ve Tanıtma Ataşeliği tarafından 23 – 26 Şubat 2016 tarihleri arasında  Kanada’da yerleşik tur operatörleri ve seyahat acentalarına yönelik roadshow  Toronto’da gerçekleştirildi. Toronto Kultur ve Tanıtma Ataşeliğinin ev sahipliğinde yapılan organizasyona Bodrum Tanıtma Vakfı Üyesi Avantgarde Collection Hotel ,Türk Hava Yolları ve Türkiye’den gelen seyahat acentaları katılım sağladı. Road Show kapsamında Bodrum’un dünya turizm pazarındaki konumu ve Kanada da  Bodrum’un pazar payının arttırılmasına yönelik tanıtım faaliyetleri gerçekleştirildi.
 

      Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon bundan sonra yapacakları tanıtıcı yayınlarda Milas ve Yatağan da bulunan tarihi,kültürel ve doğal değerlere yer verileceğini ,09-13 Mart 2016 tarihleri arasında Berlin de düzenlenecek ITB Berlin Turizm Borsası fuarında Bodrum,Fethiye ve Marmaris Belediyelerinin Kültür ve Turizm Bakanlığından bağımsız ortak bir alanda tanıtım çalışmalarını yapacaklarını belirtti.2016 yılından itibaren Türk Hava Yollarının bazı Avrupa ülkelerinden direk Bodrum-Milas Havalimanına seferler düzenleyebilmesi için görüşmeler yapıldığını sözlerine ekledi.  

BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA BODRUM ŞUBAT AYINDA DA TURİZM FUARLARINDA