DUYURULAR > BODRUM TANITIM ÇALIŞMALARINA FRANSA DAN BAŞLADI

     2016 Eylül-2017 Nisan ayları turizm fuarları döneminde 22 Ülkede 23 turizm fuarına katılacak olan Bodrum Tanıtma Vakfı 20-23 Eylül 2016 tarihleri arasında Fransa da düzenlenen Paris IFTM Top Resa turizm fuarı ile tanıtım çalışmalarına başladı.
      Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon yaptığı açıklamada dünya da ve ülkemizde meydana gelen olumsuz olaylar nedeniyle Türkiye ye ve Bodrum’a gelen turist sayısında azalma olduğunu 2017 yılında tanıtıma daha fazla ağırlık vererek,Bodrum’un alt ve üst yapısının,işletmelerin ve hizmet sektörünün kalitesini arttırarak yola devam edeceklerini söyledi.
      Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon Kültür ve Turizm Bakanlığı,Türk Hava Yolları,Sivil Toplum Kuruluşları ve işletmelerden 2017 yılı beklentilerini de  şu şekilde özetledi;”Kültür ve Turizm Bakanlığı Tur Operatörlerine verdiği tanıtım desteğini arttırmalı,Türk Hava Yolları İngiltere,Hollanda ve Almanya dan Bodrum’a direk uçuşlar koymalı ve bölgemizin ve işletmelerin hizmet kalitesinin üst seviyede olması için çaba göstermeliyiz.
      Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Libero Tur işbirliği ile 21-25 Eylül 2016 tarihlerinde Bodrum’a davet edilen Ukrayna lı Tur Operatörü Travel Professional Group (TPG) çalışanları ve basın mensuplarından oluşan 130 kişilik grup Bodrum’a geldi.Bu gibi tanıtım çalışmalarına Bakanlığımızca daha fazla ağırlık verilmelidir.”dedi.
       Bodrum Tanıtma Vakfı Kasım ayı içinde İngiltere ve Polonya da katılacağı turizm fuarları ile tanıtım çalışmalarına devam edecektir. 
BODRUM TANITIM ÇALIŞMALARINA FRANSA DAN BAŞLADI BODRUM TANITIM ÇALIŞMALARINA FRANSA DAN BAŞLADI BODRUM TANITIM ÇALIŞMALARINA FRANSA DAN BAŞLADI BODRUM TANITIM ÇALIŞMALARINA FRANSA DAN BAŞLADI BODRUM TANITIM ÇALIŞMALARINA FRANSA DAN BAŞLADI