DUYURULAR > BODRUM TANITIMINA HOLLANDALI DESTEĞİ

 Hollandalı yapım şirketi Lukassen Produkties’in yöneticisi Leo Lukassen, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. 

Ziyarete yapımcı Silva Kropman ile birlikte Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Genel Sekreteri Cemil Bayraktar da katıldı. Başkan Mehmet Kocadon’a turizmi Bodrum’da kışın da hareketlendirmek için bir dizi proje hazırlıklarını söyleyen Leo Lukassen, ilk olarak Nisan 2012’de Hollandalı 4 ünlü sanatçının Bodrum’da konserler vereceklerini belirti ve şunları söyledi; 2012 turizm sezonu öncesinde düzenlemeyi düşündüğümüz konseri nisan ayında yapacağız. Bu konseri izlemek üzere 600 turist gelecek. Konser verecek sanatçılar Bodrum’a geldiklerinde Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Antik Tiyatro, Mausoleum gibi Bodrum’un tarihi, kültürel değerlerinde gezecekler. Bu görüntülerle konser görüntülerinden oluşturulacak bir program Hollanda’daki Tros TV’de yayınlanacak. Bu programın Hollandalı turistlerin Bodrum’a olan merakını arttıracağına inanıyoruz. 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da hazırlanacak bu programların Bodrum turizmine katkısı olacağına inandığını belirterek şunları söyledi; Aegean Dream And Travel firmasının destekleriyle yapılacak bu çalışma Bodrum’un tanıtımına önemli bir katkı sağlayacaktır. Sanatçıların, onları izleyecek olan 600 turistin gelmesi ve programın Trok TV’den yayınlanması inanıyorum ki fuarlardaki tanıtımlardan daha etkili olacaktır. Sanatçıların hayranlarının da burada olmasını çok önemsiyorum. 

Tros TV’de gösterilecek program 50'şer dakikalık 2 bölüm olarak yayınlanacaktır. 

BODRUM TANITIMINA HOLLANDALI DESTEĞİ BODRUM TANITIMINA HOLLANDALI DESTEĞİ BODRUM TANITIMINA HOLLANDALI DESTEĞİ BODRUM TANITIMINA HOLLANDALI DESTEĞİ