DUYURULAR > BODRUM YARIMADASI TANITMA VAKFI HOLLANDALI AİLEYİ BODRUM'DA MİSAFİR ETTİ

Geçtiğimiz aylarda, Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen Uluslararası turizm fuarında, Boytav’ın organize ettiği 70 m.2lik Bodrum standında yapılan çekilişle Bodrum -Turgutreis’deki La Blanche Resort& Spa’da tatil kazanan Loiedia Jainandunsing eşi Dhiraj Mahabier ve çocukları Ryan ve Aishwacya ile birlikte 1 hafta rüya gibi bir tatil geçirdiklerini söyledi.

Tatil kazanan Jainandunsing Türkiye’ye ilk defa geldiğini ve kendisinin de Turizm Okulunda öğretim görevlisi olduğunu belirterek; “ Bodrum ve Turgutreis gerçekten yeryüzünde görülmesi gereken cennetlerden biri. Otel’de bizleri çok iyi hizmet vererek ağırladılar. Otel çalışanları ve Türk insanı gerçekten çok güler yüzlü ve yardımseverler. La Blanche otel bize evimizi aratmadı. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum. Ayrıca ülkeme döndüğümde burada yaşadığım güzel anılarımı hem öğrencilerim ile hem de dostlarım ile paylaşacağım. Burada kendi mesleğim açısından da güzel deneyimlerim oldu. Öğrencilerime bu oteldeki edinmiş olduğum tecrübelerimi aktaracağım. Önümüzdeki yıllarda da tekrar Bodrum’a tatile geleceğim” dedi.
La Blanche Resort& Spa Genel Müdürü Deniz Taş yaptığı açıklamada “ Otelimizin yapmış olduğu bu kampanya ile Hollanda’lı bir aileyi misafir etmiş ve onlara en iyi hizmeti vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Otelimiz bu tür kampanyalar ile yöremize ve Bodrum standına olan ilgiyi artırmaktadır. Önümüzdeki fuarlarda da bu kampanyaları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

BODRUM YARIMADASI TANITMA VAKFI HOLLANDALI AİLEYİ BODRUM'DA MİSAFİR ETTİ