DUYURULAR > BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI

Dünyanın 4. büyük turizm fuarı olan ve 40 yıldır düzenlenen Hollanda Utrecht Turizm Fuarına Bodrum‘u tanıtmak amacıyla Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) katıldı.

135 bin kişinin katıldığı Utrecht Turizm fuarını Hollanda dışında Alman ve Belçikalı ziyaretçilerde büyük ilgi gösterdi.
 
Utrecht Turizm Fuarına iki standla katılan BOYTAV standlarda Oğuz Özay Tanıtım tarafından hazırlanan Bodrum’un ilk 3 boyutlu filmi gösterildi ve büyük beğeni kazandı.
     
Utrecht Turizm Fuarı’nda 8.000 adet broşür ve cd ziyaretçilere verildi, ayrıca 2500 Bodrum logolu havlu ve 5000 adet anahtarlık, kalem, şal gibi promosyon malzemeleri hediye edildi.
 
KOKTEYLE BÜYÜK İLGİ    
Bodrum standlarında fuar katılımcıları ve tüketicilere verilen kokteyl büyük ilgi gördü. Ayrıca fuar süresince her gün ziyaretçiler arasında düzenlenen çekilişte 2 tatil köyünden 1 haftalık tatil verildi, toplamda 8 ziyaretçi Bodrum tatili kazandı. Katılımcılar, Utrecht Fuarı’nın Bodrum açısından son derece yararlı geçtiğini belirtti.
BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI BOYTAV’IN UTRECHT BAŞARISI