DUYURULAR > BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI

BOYTAV Genel Kurul Toplantısı Dedeman Otelde Yapıldı.

Bodrum Yarımadasını Tanıtma Vakfı genel kurul toplantısı Cumartesi günü Dedeman Otelde yapıldı.

Toplantı Divan Başkanı ve katip üyelerinin seçilmesi ile başladı. Divan Başkanlığına Ahmet Biçer katip üyeler Sedat Balıkçı ve Pehlül Yıldırım getirildi. Bodrum Turizminin masaya yatırıldığı toplantı da BOYTAV Başkanı da olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un katılmış olduğu turizm fuarları ve BOYTAV’ın faaliyetleri sunum şeklinde üyelere, BOYTAV Genel Sekreteri M. Cemil Bayraktar tarafından aktarıldı.
Sunumun ardından yeni üyeler, yönetim kurulu ve başkanı seçildi. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon bir kez daha BOYTAV Başkanlığına getirildi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Üyelere yaptığı konuşmada “Biz BOYTAV olarak yola 5-6 kişi çıkmıştık. Ve o zamanların zorluğunu çok iyi biliriz. Şu andaki üye sayımıza baktığımızda ne kadar doğru bir şey yaptığımızı görmekteyiz. BOYTAV olarak çalışmalarımızı en üst seviyeye getirip Bodrum’un kalitesini kalite katacağız. Zaten gördüğünüz gibi atılımlarımız bu yönde devam etmekte. Unutmamamız gereken bir husus vardır o da tanıtım giderleri gider kalemi olarak görülmemelidir” dedi.

Toplantıda 2009 yılı gider ve gelirleri üyelere aktarıldı. Divan Başkanı Ahmet Biçer söz alarak “Yapılan bu giderler ile Bodrum’u tanıtmak gerçekten büyük bir mucizedir. Bu sebepten dolayı çalışmalarından dolayı ve Bodrum’u en iyi şekilde tanıtan Başkanımız Sayın Mehmet Kocadon’u tebrik ve teşekkür ederim” dedi

Toplantıya katılan Turizm Tanıtma Genel Müdürü Cumhur Güven Taşbaşı BOYTAV’ın geçen yıllara oranla daha iyi organize olduğunu belirterek  Bodrum’a gelecek turist sayısında bu yıl %15 lik bir artış olacağını ve  Bodrum’un  her geçen gün eski kalitesini ve güvenilirliğini kazanmaya başladığı bunun da Bodrum esnafına yansıyacağını belirtti. ‘Burada tabiî ki de Başkan Kocadon’un çabaları da büyük pay sağlamıştır. Bodrum’un durumu Antalya’dan çok farklı ve avantajlıdır. Bodrum’un coğrafyası kültürel ve doğal güzellikleri Türkiye’nin hiçbir yerinde yoktur. Sizlerin yapması gereken buraya gelen turiste en iyi ve en kaliteli hizmeti verip kışında yataklarınızı açmak olmalıdır. Eski bir Bodrum Kaymakamı olarak buradaki çalışmaların sizlere çok iyi sonuçlar getireceğine ve Bodrum sezonunun kazançlı geçeceğinin inancı içersindeyim`’ dedi.

Toplantı dilek ve temenniler ile son buldu.

BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI BOYTAV GENEL KURUL TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE YAPILDI