DUYURULAR > BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI

      Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Batı,Doğu Avrupa ve Deniz Turizmi Fuarları İhtisas Komisyonu 26.05.2011 tarihinde Aegean Dream Resort Otel de toplandı.

     19 İhtisas Komisyon Üyesinin katıldığı toplantıda BOYTAV ın 2011-2012 Eylül-Nisan ayları turizm fuarları döneminde katılacağı yurtiçi ve yurtdışı turizm fuarları tespit edildi.

    Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Bina Yapımı ve Kaynak Yaratma İhtisas Komisyonu üyeleri 07.06.2011 tarihinde Bitez Okaliptus Otel de toplandı.

     Bodrum’a 1 yılda gelen 1.000.000 yabancı ve 500.000 yerli turiste Bodrum’u tanıtmak amacıyla profesyonelce faaliyet gösterecek bir enfermasyon bürosunun kurulması ve burada satılacak tanıtıcı yayın ve hediyelik eşyalarla büronun finanse edilmesi,

     BOYTAV’a bina yapılması için her türlü olanağın araştırılması kararı verildi.

BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI BOYTAV İHTİSAS KOMİSYONU TOPLANTILARI