DUYURULAR > BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ

 

    Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Nisan ayında Azerbeycan,Beyaz Rusya ve Kazakistan da düzenlenen turizm fuarlarına katıldı.
      Azerbeycan dan son yıllarda yurtdışına turistik gezi amaçlı çıkışların artması ve Azerbeycan’ın güçlü ekonomik durumu göz önüne alınarak 04-06 Nisan 2013 tarihlerinde Bakü’de düzenlenen AITF fuarında Bodrum tur operatörleri ve ziyaretçilere tanıtıldı.Fuara BOYTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar,Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer ve Milas-Bodrum Int.Terminal İşl. Müdürü Ferda Duraner Bull katıldı.
     10-13 Nisan 2013 tarihleri arasında Beyaz Rusya Leısure Mınsk turizm fuarına BOYTAV-BODER Üyesi La Blanche Otel Genel Müdürü Deniz Taş katıldı.
        24-26 Nisan 2013 tarihlerinde Almati KITF fuarına BOYTAV üyesi Kefaluka Resort Otel Genel Müdürü Fatih Can Ekşi ve Kuum Otel Satış ve Pazarlama Müdürü Doruk Aktoprak katılarak Bodrum’u temsil ettiler.
     Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Başkanı Mehmet Kocadon Azerbeycan,Kazakistan,Özbekistan ve Doğu Avrupa Ülkelerini önemsediklerini ve bu ülkelerde tanıtım çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirterek Bakü’de Türkiye-Azerbeycan turizm yetkilileri,tur operatörleri ve konaklama tesisleri yetkilileri ile workshop düzenlemeyi planladıklarını açıkladı.
BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ BOYTAV NİSAN AYINDA TANITIMA DEVAM ETTİ