DUYURULAR > BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı 4-8 Şubat 2010 tarihleri arasında Belçika’nın Brüksel kentinde Brüksel Turizm Fuarı’na katıldı.

 
Turizm Fuarında 57 ülkeden 1400 destinasyon yer aldı..Geçen yıl fuar ziyaretçi sayısı 105.996 olup bu yıl fuarı ziyaret edecek ziyaretçi sayısının 115 bini geçmesi bekleniyor.Kültür ve Tanıtma Müşavirliğinden aldığımız bilgiye göre 2010 yılında Belçika’dan en çok Türkiye’ye uçak seferi yapılacak.Nisan ayında Paskalya Tatili nedeniyle Bodrum’a çok ilgi olduğu gibi yıl boyunca Bodrum gelecek turist sayısında önemli artışlar beklenmektedir.Ayrıca Lüksemburg’dan geçen yıl bir olan charter sayısı bu yıl ikiye çıkarılmıştır.
 
Brüksel Turizm Fuarı’nda BOYTAV 6000 broşür, 3000 cd  ve çeşitli promosyon malzemeleri dağıtarak Bodrum’u başarıyla temsil etmiştir.
 
BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM BRÜKSEL TURİZM FUARINDA BODRUM