DUYURULAR > ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM”

 

   Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu ve Üyeleri 24.07.2012 tarihinde Torba Zeytinada Otel de bir araya geldi.
    Toplantıda aşağıdaki gündem maddeleri görüşüldü.
1-Pekin Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ile çalışan Tuerqi İnfo Ajansı Planlama Direktörü Laya Suo tarafından Bodrum’un Çin de tanıtılması amacıyla “sohu.com” internet sitesi ve BOYTAV işbirliği ile Bodrum da uygulanacak projenin sunumu yapıldı.
2-15-17 Haziran 2012 tarihinde Pekin de düzenlenen BITE Pekin Turizm Fuarında Wanjia Turizm Seyahat dergisi directörü Zong Xuan ile yapılan görüşmeler sonucunda Çin de 400.000 adet basılan en büyük seyahat dergisinin kapağında Bodrum resmi yer aldı.Ayrıca seyahat dergisinde Bodrum tanıtımına 20 sayfa ayrıldı.
    Bodrum’un tanıtılmasına büyük katkı sağlayan Wanjia Turizm Seyahat Dergisinin Directörü Zong Xuan’ın Bodrum’a davet edilmesine,
3-08-13 Ocak 2013 tarihlerinde Hollanda da düzenlenecek olan Utrecht Turizm Fuarında büyük standda yer alacak katılımcılar belirlendi.
4-Fuarlarda ziyaretçilere dağıtılacak farklı dillerdeki Bodrum broşürlerinin işletmeler tarafından verilecek reklam karşılığında (Bir veya iki işletme reklamı) bastırılmasına,
5-2012 Eylül-2013 Haziran ayları döneminde katılacağımız yurtiçi ve yurtdışı fuarların gerçekleşmesi için üye aidatlarının zamanında yatırılmasına karar verildi.
ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM” ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM” ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM” ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM” ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM” ÇİN DE YAYINLANAN EN BÜYÜK SEYAHAT DERGİSİ WANJİA DA “BODRUM”