DUYURULAR > CUMHUR GÜVEN TAŞBAŞI LONDRA FUARINI DEĞERLENDİRDİ

 Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtım Genel Müdürü Cumhur Güven Taşbaşı Londra Fuarını değerlendirdi. Fuarın Bodrum açısından oldukça başarılı geçtiğini ifade eden Taşbaşı, şunları söyledi:

“Londra Fuarı’nda Bodrum Boytav olarak, Turizm Bakanlığı’nın desteği ile ayrı bir stantla Bodrum’ u tanıttı. Türkiye standına gelen herkes ayrıca Bodrum standına uğradı. Yoğun bir ilgi vardı Bodrum’a. Şunu söyleyebiliriz, İngilizler Bodrum’a yine yoğun ilgi göstermeye başladı. Biliyorsunuz İngilizlerin en yoğun ilgi gösterdiği yer Bodrum bölgesidir. Bu ilgi eskiye dönmeye başladı. Londra’da görüştüğümüz tur operatörleri Tui, Thomas Cook, Neckermann, Diana Travel yetkilileri özellikle Bodrum’a İngilizlerin yoğun bir rezervasyon yaptırdığını söylediler. Fiyatlarında yükseldiğini söylediler. 2011 yılında İngiliz pazarında Bodrum için % 12 - 15 bir artış bekliyoruz” dedi.

CUMHUR GÜVEN TAŞBAŞI LONDRA FUARINI DEĞERLENDİRDİ CUMHUR GÜVEN TAŞBAŞI LONDRA FUARINI DEĞERLENDİRDİ CUMHUR GÜVEN TAŞBAŞI LONDRA FUARINI DEĞERLENDİRDİ CUMHUR GÜVEN TAŞBAŞI LONDRA FUARINI DEĞERLENDİRDİ