DUYURULAR > EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN

 

    Bu yıl 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te her yıl gerçekleştirilen “en iyiler” ödül töreninde Bodrum standı “En İyi Stand Dekoru” ödülünü aldı.
 
     3. Hol’de 72 m2’lik alanda kurulan Bodrum Standı her sene olduğundan daha yoğun geçti. Bodrum Kalesi’nin ön plana çıkarıldığı stantta Bodrum Mandalinasından üretilen Bodrum Mandalin Gazozu ve Bodrum Mandalina Lokumu ikram edildi. 
 
     Fuar’da Bodrum standını ziyaret edenler arasında Muğla Milletvekilleri Tolga Çandar ve Dr. Nurettin Demir, Muğla Valisi Fatih Şahin, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, BOYTAV ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Rahmi Gençer, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Bodrum Eski Kaymakamı- Beyoğlu Kaymakamı Osman Ekşi, Eski Muğla valisi olan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Kamil Özer,  BODER Başkanı Halil Özyurt, İstanbul Muğlalılar Derneği Başkanı ve üyeleri ile Bodrum Belediyesi ve BODTO meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda Bodrum’lu Otelciler ve acentelerin temsilcileri de vardı.
EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN EMİTT’TE EN İYİ STAND DEKORU “BODRUM”UN