DUYURULAR > EMİTT 2011 FUARINDA BODRUM fARKINI ORTAYA KOYDU

Turizm profesyonellerinin uluslararası buluşma platformu Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı “EMITT 2011” Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve konuk ülke Yemen Turizm Bakan Yardımcısı Omar Babelgeith’ın katılımıyla açıldı. Fuar açılışında Turizm Bakanı’nın yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TUROFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Barut, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Gür, Ekin Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halim Bulutoğlu, ITE Group İcra Kurulu Başkanı Russell Taylor ve Ekin Fuarcılık Genel Müdürü Hacer Aydın katıldı.
Fuarın açılış günü olan 10 Şubat 2011 tarihinde 3. Salonda yer alan Bodrum standında açılış kokteyli gerçekleştirildi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı kokteyle Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, Yalıkavak Belediye Başkan V. Nevcihan Özcan, BODTO Meclis Başkanı Hüseyin N. Sağat, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon ve BODTO Meclis üyeleri ev sahipliği yaptı.
Açılış kokteyline Bodrum temsilcilerinin yanısıra Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtım Genel Müdürü Cumhur Güven Taşbaşı, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Gazeteci-Yazar Can Pulak, Turofed Başkanı Ahmet Barut, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği Başkan Yardımcısı Abdullah Kırbaş ve çok sayıda turizmci katıldı. Bodrum Standında bu sene farklı olarak Leros Adası’nın da standı yer aldı. Leros Ticaret Odası Turizm Kurulu Başkanı Chris Kokkonis’in de fuar süresince hazır bulunduğu stantta Leros Adası’nın tanıtım broşürleri dağıtıldı.
Bodrum Standı’nın açılış kokteylini geçen sene olduğu gibi bu sene de Kule Bar üstlendi ve Bodrum Mandalinasıyla hazırlanan kokteylleri ziyaretçilere ikram etti.

EMİTT 2011 FUARINDA BODRUM fARKINI ORTAYA KOYDU EMİTT 2011 FUARINDA BODRUM fARKINI ORTAYA KOYDU EMİTT 2011 FUARINDA BODRUM fARKINI ORTAYA KOYDU EMİTT 2011 FUARINDA BODRUM fARKINI ORTAYA KOYDU EMİTT 2011 FUARINDA BODRUM fARKINI ORTAYA KOYDU