DUYURULAR > EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL

EMITT Turizm Fuarında Bodrum Ticaret Odası organizasyonu ve Bodrum Belediyesi destekleriyle kurulan Bodrum Standı fuar yönetimi tarafından ''Destinasyon tanıtımında en iyi ekip çalışması'' ödülüne layık görüldü. Fuarın 3. Günü olan 2 Şubat Cumartesi günü takdim edilen ödülü alan BODTO Meclis üyesi Toros Demirdöven, fuara uzun süredir hazırlandıklarını söyleyerek şunları kaydetti: "Bodrum Ticaret Odamız adına bu ödülü teslim almaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Bildiğiniz gibi gerek fuar öncesi gerekse fuar sırasında üyelere en iyi hizmeti verebilmek adına oldukça yoğun çalışıyoruz. EMITT fuar yönetimi de bu hummalı çalışmayı farketmiş olacak ki bizi bu ödüle layık gördüler. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyorum.".
 
Fuarın 3. Gününde Bodrum standı her sene olduğu gibi tatil çekilişi yapıldı.Bodrum Zeytinada Otel, Faros Hotel Türkbükü ve Tiana Beach Resort Otel tarafından verilen ücretsiz konaklama ödülleri için yapılan çekilişe halkın ilgisi de büyük oldu. Yaz döneminde kullanılmak üzere verilen hediye konaklamalar ile yüzler güldü.
 
Bodrum standı fuarın bitiş tarihi olan 3 Şubat Pazar gününe kadar hizmet vermeye devam etti.

 

EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL EMITT FUARINDAN BODRUM STANDINA ÖDÜL