DUYURULAR > GENOVA BOAT SHOW

 

        Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinden  Bodrum Deniz Ticaret Odası      01-09 Ekim 2011 tarihlerinde Genova da düzenlenen  51. Cenova Boat Show (51.Genova Salone Nautico Internazionale)deniz turizmi  fuarına katıldı.Fuarda  1.011 katılımcı yer almış olup  226.000 kişi  fuarı ziyaret etmiştir.
     Türkiye Standında Bodrum Şube Başkanı Gündüz Nalbantoğlu ve  Şube Müdürü Oya Kaptanoğlu fuarda Bodrum’u temsil ettiler . Bodrum broşürlerinin yanı sıra İtalyanca “ Türkiye Deniz Turizmi “  cd’ lerinin ziyaretçilere dağıtımı sağlanmıştır. Fuara  Gulet Maketi  götürülmüş ve fuar süresince sergilenmiştir.
     04 Ekim 2011 tarihinde organizasyonu ve planlaması Bodrum Deniz Ticaret Odası tarafından yapılan “ Türkiye Deniz Turizmi “ konulu  sunum ve kokteyl tertip edilmiştir. Kokteyl ve Sunuma deniz turizmi ile ilgili firma temsilcilerinin yanı sıra Bari ve Genova Fahri Konsolosları, İtalya Deniz Ticaret Odası yetkilisi, THY Genova Genel Müdürü, Yat Kulüp yetkilileri ve Yelken Dergisi editörleri katılmışlardır. Yüksek tirajlı SV ( Solovela Sailing Adventure ) ve Open & Fly dergi yetkilileri sunumdan bir gün sonra Bodrum Deniz Ticaret Odası standını  ziyaret ederek Dergilerinde Türkiye tanıtımına yer vermek istediklerini belirtmişlerdir.
GENOVA BOAT SHOW GENOVA BOAT SHOW GENOVA BOAT SHOW GENOVA BOAT SHOW