DUYURULAR > HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

    Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV), Bodrum Belediyesi, Gümüşlük Belediyesi,Turgutreis Belediyesi ve Aegean Dream Otel ANB Travel’ın işbirliği ile organize edilen Hollandalı şarkıcıların yer aldığı Bodrum Tanıtım Belgeseli Hollanda’da büyük ilgi gördü. Hollanda’ lı ünlü şarkıcılar ve onların hayranlarından oluşan 600 kişilik Hollandalı hayran grubu 14-21 Nisan tarihleri arasında Bodrum’a gelmiş ve bu sayede Bodrum sezona da erken bir başlangıç yapmıştı.

    Bodrum da ağırlanan Hollandalı ünlü şarkıcılar Bodrum’u gördükleri için çok mutlu olduklarını her fırsatta dile getirmişler ve kaldıkları hafta boyunca boş zamanlarını da aileleriyle birlikte Bodrum’u gezerek geçirmişlerdi. Sanatçılar bölgenin karakteristik ve tarihi mekanlarında halkla iç içe renkli görüntüler vermişlerdi. Sanatçılar Hollandalı Lukassen Prodüksiyon firmasının yönetmenliğinde klipler çekmişler ve aynı zamanda Bodrum’u tanıtıcı bir de belgesel hazırlamışlardır.
    Jan Keizer-Any Schilder, Koos Alberts, Willem Barth, Rene Karst, Vinzzent,  Django Wagner, Peter Beense, Marianne Weber, De Piratentoppers gibi Hollanda’da çok sevilen ve popüler olan sanatçıların klipleri yaz boyunca Hollanda tv kanallarında yayınlanmıştır. Ardından 24 Eylül’de Hollanda’nın en çok izlenen tv kanallarından biri olan Max TV’de 50 dk. süren Bodrum Tanıtım Belgeseli yayınlanmıştır. Yayını iki milyon beş yüz bin kişi izlemiştir. Bodrum’un tanıtımında ciddi bir başarı sayılacak bu çalışmaların yapılmasında; Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı ( BOYTAV ), Bodrum Belediyesi, Gümüşlük Belediyesi,Turgutreis Belediyesi ve Aegean Dream Otel ANB Travel’ın büyük katkıları olmuştur.
 
Programa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1290609
HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ HOLLANDA’DA BODRUM TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ