DUYURULAR > HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI

 

    Bodrum 08-13 Ocak 2013 tarihleri arasında Hollanda’nın Ultrecht şehrinde  düzenlenen turizm fuarında tanıtıldı. Bodrum Tanıtma Vakfı (BOYTAV) tarafından organize edilen tanıtım faaliyetinde Bodrum 70 m2 özel standında tanıtıldı. Fuar standında Aegean Dream Hotel, Ak-Tur, Bodrum Holiday Resort & Spa, Club Forever, Delta Bech Resort, Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa, Kefaluka Resort, Kuum Hotel, La Blanche Hotel, Magnıfıc Hotel, Milta Işıl Club, Royal Asarlık Beach, Yasmin Bodrum Resort, Wow Bodrum Resort otelleri katılımcı olarak tanıtım faaliyetlerinde bulundu.
     Yoğun bir ziyaretçi ilgisi olan Utrecht turizm fuarında 3 gün boyunca yapılan tatil çekilişleri sonucunda La Blanche Resort, Aegean Dream Resort, Milta Işıl Club Bodrum, Hotel Delta Beach Resort, İzer Hotel&Beach Club Torba, Hotel Zeytinada, Hotel Feye Pınara, Aktur Residence tarafından 8 ziyaretçiye her şey dahil, 2 kişilik,1 hafta tatil verildi. Bodrum standında yapılan çekilişlerde tatil kazanan turistlere davetiyelerini veren Muğla Valisi Fatih Şahin Bodrum standını çok beğendiğini ve yapılan tanıtım çalışmaları sonucunda Muğla ya gelecek turist sayısının arttırılmasının hedeflendiğini belirtti.
    2011 yılında Hollanda’dan Bodrum’a havayoluyla 115.879 turist geldiğini belirten Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon 2012 yılında ise  133.742 Hollandalı turistin Bodrum’a geldiğini belirtti. Hollanda’ nın Utrecht kentinde düzenlenen turizm fuarını çok önemsediklerini söz konusu fuara komşu ülkelerden gelen ziyaretçilerle ziyaretçi sayısının 150.000 i aştığını belirten Kocadon,  fuarda tur operatörleriyle yapılan görüşmeler ve tanıtım faaliyetleri  sonucunda 2013 yılında Hollanda’dan gelecek turist sayısında artış yaşanacağına inandığını belirtti.
    Bodrum standında Hollandalı salsa dans grubu 2 gün boyunca günde 3 kez ziyaretçilere gösteri yaptı. Ayrıca fuar süresince ziyaretçilere şarap ikram edildi.
HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI HOLLANDA DA BODRUM RÜZGARI