DUYURULAR > HOLLANDA TELEVİZYON VE RADYO EKİBİ BODRUM DA

    Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV),ANB Travel Seyahat Acentası ve Aegean Dream Resort Otel tarafından 2012 yılında Bodrum da Hollandalı ünlü şarkıcıların ve 600 hayranlarının katıldığı bir organizasyon yapılmış ve Hollanda da oldukça ses getirmiştir.Hollandalı ünlü şarkıcılar klip çekimlerini Bodrum beldelerinde yapmış ve Bodrum’u tanıtan 50 şer dakikalık 2 bölümden oluşan belgesel çekmişlerdir.Bu görüntüler Hollanda nın en çok izlenen kanalında yayınlanmış ve 4 milyon izleyiciye ulaşmıştır.
     Bu yılda MAX televizyon kanalının çekim ekibi,Radyo CONTİNUE ve Hollanda nın ünlü şarkıcıları Bodrum’u tanıtmak amacıyla 05 Nisan 2014 tarihinde Bodrum’a geldiler.
     Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Başkanı Mehmet Kocadon ile röportaj yapan ekip Bodrum yarımadasında çekimlerine devam ettiler.Bu arada Radyo CONTINUE ekibi Aegean Dream Resort Otel,Sun Dance Otel ve Bodrum da  konaklayan Hollandalılarla röportaj yaptılar.
     Bodrum da yapılan çekimler önümüzdeki haftadan itibaren You Tube internet sitesinde,Eylül ayında ise Hollanda TV kanallarında yayınlanmaya başlayacaktır.
Bodrum’a Gelen Sanatçıların İsimleri
-Eltjo
-Harten 10
-Dikdakkers
-Peter Beense
-De Wannebiezz
-Mooi Wark
-Mulder&Mulder
-Marcel Smulders
-Cor Sanne
-Dick Van Altena
-Roy Raymonds
-Lytse Hille
-Bert Zwier
-Burdy
-Evert Baptist

-Wimmie 

HOLLANDA TELEVİZYON VE RADYO EKİBİ BODRUM DA HOLLANDA TELEVİZYON VE RADYO EKİBİ BODRUM DA HOLLANDA TELEVİZYON VE RADYO EKİBİ BODRUM DA HOLLANDA TELEVİZYON VE RADYO EKİBİ BODRUM DA HOLLANDA TELEVİZYON VE RADYO EKİBİ BODRUM DA