DUYURULAR > HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI

BOYTAV 11-16 Ocak tarihleri arasında Hollanda’nın Utrecht kentinde gerçekleştirilen uluslararası Turizm Fuarında katildi. 

Bodrum markası altında kendine ait 65 m2 özel standında katılım gerçekleştiren BODRUM gösterilen yoğun ilgiden memnun.

Fuar standında Aegean Dream Hotel, La Blance Hotel, Kefaluka Hotel, Gardens of Babylon, Club Kadikale, Isil Clup, Forever Club, Barbaros Yachting, Prenses Nazan Yachting, Golden Age ve Magnific Hotel katılımcı kurum olarak tanıtım faaliyetlerinde bulunmaktadırlar.

Katılım çalışmalarına Bodrum Belediye Başkanı Mehmet KOCADON, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut S.KOCADON, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire ve Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Halil Özyurt bizzat katılmaktadırlar.

Mehmet KOCADON' Bodrum`a operasyonu olan tur operatörleri ile gerçekleştirdiği bir dizi toplantı sonrasında su açıklamayı yaptı;

"Öncelikle Bodrum artık tek basına uluslararası bir Turizm markası olma yolunda hızla ilerlemekte. Bodrum artık Turizm bakanlığının 1 m2 stantlarında değil kendi markası altında 65 m2 stantlarda temsil edilmektedir. Turizmcilerle yaptığımız görüşmelerde rezervasyonlarda önemli artışlar olduğunu öğrendim. Önümüzdeki sezonda daha fazla Hollandalı misafirimiz olacağı müjdesini halkıma şimdiden verebilirim.

Bodrum`a daha fazla ve daha kaliteli turist getirebilmek için yurtdışı tanıtım çalışmalarımıza arttırarak devam ettireceğiz. Nasıl ki İspanya'nın Ibiza markası, Fransa'nın St Tropez markası var Türkiye'nin de Bodrum markasını tüm dünya ya duyuracağız."

Bodrum standını ziyaret eden Belçika  ve Avrupa'nın Güzellik Kraliçesi Bahar Kolkıran  Bodrum tanıtımına destek verdi. Kraliçe'nin Bodrum standı ziyareti fuar ziyaretçilerinin ve yabancı medya mensuplarının yoğun ilgisine neden oldu.

 

 

HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI HOLLANDA UTRECHT TURİZM FUARI