DUYURULAR > INTERNATİONAL AWARD TO TOURİST AND HOTEL INDUSTRY ÖDÜLÜNÜ BOYTAV ÜYESİ BODRUM ZEYTİNADA OTELİ KAZANMIŞTIR.

 

 International Award To Tourist and Hotel Industry Ödülünü Ülkemizden Mattur A.Ş Bünyesindeki BOYTAV Üyesi Bodrum Zeytinada Oteli Kazanmıştır. 

Uluslararası Turizm Otelcilik ve Catering Endüstrisi Başarı Ödülü (International Award for Tourist, Hotel and Catering Indusrtry ) gene her zaman olduğu gibi, İspanya Madrid’ de, Trade Leaders’ Clup organizasyonunda, Kulüp yöneticileri tarafından kazanan firmalara törenle dağıtılmıştır.
 
Otelcilik ve Turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan, “International Award To Tourist and Industry” ödülünü, Türkiye’den Mat Tur Turizm A.Ş. bünyesindeki BOYTAV Üyesi  “Bodrum  Zeytinada Oteli” hak kazanmıştır.
 
Ödül, seçkin davetlilerin huzurlarında,  Mat Tur A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Aslı Bayraktaroğlu’na törenle verilmiştir.
 
Ülkemiz ve Turizm ve Otelcilik sektörü için önemli bir tanıtım vesilesi olan bu etkinlik, Uluslararası Otelcilik ve Turizm Fuarı ile aynı zamanda yapıldığından, ayrı bir anlam ve önem de ifade etmiştir.
 
Mat Tur A.Ş. ve Bodrum Zeytinada Oteli Yöneticilerini, çalışanlarını, emeği geçen herkesi kutlar, Türk Turizm ve Otelcilik sektörüne katkıda bulunan tüm mensuplarına iyi çalışmalar, esenlikler, ve başarılar dileriz.
INTERNATİONAL AWARD TO TOURİST AND HOTEL INDUSTRY ÖDÜLÜNÜ BOYTAV ÜYESİ BODRUM ZEYTİNADA OTELİ KAZANMIŞTIR. INTERNATİONAL AWARD TO TOURİST AND HOTEL INDUSTRY ÖDÜLÜNÜ BOYTAV ÜYESİ BODRUM ZEYTİNADA OTELİ KAZANMIŞTIR. INTERNATİONAL AWARD TO TOURİST AND HOTEL INDUSTRY ÖDÜLÜNÜ BOYTAV ÜYESİ BODRUM ZEYTİNADA OTELİ KAZANMIŞTIR. INTERNATİONAL AWARD TO TOURİST AND HOTEL INDUSTRY ÖDÜLÜNÜ BOYTAV ÜYESİ BODRUM ZEYTİNADA OTELİ KAZANMIŞTIR.