DUYURULAR > LONDON INTERNATIONAL BOAT SHOW

FUARIN ADI : London International Boat Show
FUARIN TARİHİ : 07-16 Ocak 2011
FUARIN YERİ : Custom House Excel Dockland
TANITIM ALANI : 24 mt2 alanda TC.Kültür ve Turizm Bk. ile birlikte İMEAK DTO Türkiye Deniz Turizmi Tanıtımı Kuzey Salonu No 99B
ÇALIŞMA SAATLERİ :10.00-17.00 ( 13 Ocak Perşembe 10.00-21.00 )

TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Oda’mız arasında yapılan protokolle koordinasyonu gidilen ülkedeki Turizm Müşavirliklerimiz ile birlikte Oda’mıza verilen fuarların 2011 yılı için ilki olan London Boat Show 07-16 ocak tarihleri arasında gerçekleşti. 2010 yılı içerisinde Londra Turizm Müşavirliğimizle mutabık kalındığı üzere 2011 yılında yalnızca tanıtım amaçlı katılım sağlanması için ayrılan 24 metrekare alanda TC.Kültür ve Turizm Bk. ve İMEAK DTO yetkilileri ( Bodrum, Marmaris ve Antalya Şubeleri ) tarafından ortak kullanım bir stantta ülkemiz deniz turizmi tanıtım çalışmasının gerçekleştiği fuarı Merkez Yönetim Kurulumuz desteklerini esirgemeyerek ziyarette bulunmuşlardır.
 

Tanıtım çalışmamız çerçevesinde;


Koordinatör Bodrum Şubemiz tarafından tüm yurt dışı fuarlarda kullanılmak üzere İngilizce “Türkiye Deniz Turizmi” konulu bir sunum ve tanıtım cd si hazırlanmıştır. Hazırlanan tanıtım cd leri fuar öncesi bir davet yazısı ile birlikte Müşavirliğimiz basın danışman şirketinden alınan Turizm Dergileri ve turizm yazarları adreslerine gönderilerek fuar sırasında Türkiye’ye ilgileri çekilmeye çalışılmıştır.


Yabancı basının yanı sıra DHA ile yapılan röportaj ile Türkiye Deniz Turizmimizin 2010 yılı değerlendirmesi ile 2011 beklentileri hakkında görüş bildiriminde bulunulmuştur.
Türkiye Tanıtım standında “ Türkiye Deniz Turizmi “ kataloğumuz , şubelerimiz tarafından hazırlanan bölge broşürleri, ÖÇKK tarafından hazırlanan Fethiye-Göcek Koyları Kullanım Esasları cd si dağıtılmıştır.
 

BOYTAV YÖNETİM KURULU ÜYESİ
BODRUM DENİZ TİCARET ODASI
 

LONDON INTERNATIONAL BOAT SHOW LONDON INTERNATIONAL BOAT SHOW