DUYURULAR > LONDRA WORLD TRAVEL MARKET TURİZM FUARI

 İngiltere Londra da 02-05 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenen World Travel Market Turizm Fuarına Bodrum Tanıtma Vakfı yetkilileri katılarak turizm profesyonelleri ile görüşmeler yaptılar.

     Bodrum Tanıtma Vakfı Genel Sekreteri Cemil Bayraktar,TAV Havalimanları Holding AŞ. Pazarlama Müdürü Serkan Karahatay,Bodrum Holiday Resort,Rixos Premium Bodum,Baia Hotel Bodrum,İsis Hotel&Spa,La Blanche Resort Hotel,Royal Asarlık Beach Hotel,Vogue Hotel Bodrum,Avantgarde Hotel,Magnific Hotel Genel Müdürleri fuara katılarak havayolu şirketleri ve tur operatörleri ile görüşmeler yaptılar.
     Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon,Bodrum’a en çok turist gönderen İngiltere den  gelen turist sayısında son yıllarda azalma olduğunu,alternatif pazarlarda yapılan tanıtım çalışmaları sonucunda Bodrum’a gelen turist sayısında istikrar sağlandığını belirterek önümüzdeki yıllarda İngiltere den gelecek turist sayısını arttırmak amacıyla tanıtım çalışmalarına devam edeceklerini açıkladı.
    Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon turistlerin tatillerini güvenli bir ülkede geçirmek istediklerini,Orta Doğu savaşının bitmesi ve güven ortamının oluşması ile turizmin gelişeceğini sözlerine ekledi. 
LONDRA WORLD TRAVEL MARKET TURİZM FUARI LONDRA WORLD TRAVEL MARKET TURİZM FUARI