DUYURULAR > LONDRA'DA BODRUM FARKI

Bodrum, 8-11 Kasım tarihleri arasında WTM Londra Dünya Turizm Fuarında 52 m2 özel standıyla uluslar arası turizm markaları arasındaki yerini aldı.


BOYTAV , 10 otel ve Turizm Bakanlığı desteğiyle bu yıl Londra Dünya Turizm Fuarına kendi özel standında ve kendi markası altında katılım gerçekleştiriyor. 5.000 fuar katılımcısı, 100.000 in üzerindeki ziyaretçi sayısı, 2800 uluslar arası medya mensubunun izlediği dünyanın en büyük turizm fuarı olan WTM London, dünya turizminin nabzının attığı yer konumunda.


Bodrum Belediye ve BOYTAV Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut S. Kocadon, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Halil Özyurt ve Bodrum`lu turizmcilerin tanıtım çalışmalarını yürüttüğü fuarda Bodrum ilk defa kendi markası altında ve özel standında kendini tanıtma şansı buluyor.


Bodrum Belediye başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı başkanı Mehmet Kocadon “ Bodrum için artık Bakanlık standında kendini 2 metrekare masalarda tanıtma günleri geride kalmıştır. Bodrum uluslarası bir markadır ve biz çalışmalarımızla bunu tüm dünyaya duyurmaya devam edeceğiz. Tüm amacımız Bodrum`a , Bodrum halkının refahı için daha nitelikli turist getirmek. Bu amaçla markalaşma çalışmalarımıza her alanda hız vereceğiz” dedi.Başkan Kocadon, Bodrum turizm pazarının %47’sini İngiliz piyasının oluşturduğunu, her yıl 300.milyon dolar gelir edilen bu pazardan daha fazla pay alabilmek ve yüksek nitelikte turist çekebilmek için yoğun çaba harcadıklarını belirtti.

LONDRA'DA BODRUM FARKI LONDRA'DA BODRUM FARKI LONDRA'DA BODRUM FARKI LONDRA'DA BODRUM FARKI LONDRA'DA BODRUM FARKI LONDRA'DA BODRUM FARKI