DUYURULAR > TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

       Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB Uluslararası Fuar Organizatörü Hannover Fairs Turkey ve İZFAŞ ortaklığıyla açıldı. Bugün saat 10.00'da kapılarını açan Fuar 11.00'daki protokol açılışıyla devam etti. Bodrum standı ziyaretçi akınına uğradı. Sabah saatlerinde Muğla Valisi Amir Çiçek, Eski Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Eski DP Milletvekili Samet Ocakoğlu tarafından ziyaret edildİ.

      5 salonda 900'ün üzerinde firma ve ciddi sayıda yurtdışı katılımının gerçekleştiği fuarda yaklaşık 700 kişinin katıldığı Bodrum Standı Kokteyline Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Bodrum Ticaret Odası Meclis Üyeleri ev sahipliği yaptı. Standın açılış kokteyline Muğla Valisi Amir Çiçek, Kültür Turizm Muğla İl Müdürü Veli Çelik, BODER Başkanı Halil Özyurt, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeğmez, Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, BODTO Meclis üyeleri, BOYTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar ve Bodrum Belediyesi Meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda Bodrumlu Otelci ve acenta temsilcisi katıldı.
       Bodrum'lu turizmcilerin buluşması için imkan sağlayan Bodrum standı turizm profesyonellerine görüşme ve toplantı yapma olanağı sundu.
       Bodrum standının açılış kokteylini her sene olduğu gibi bu sene de Kule Bar/Mandalin Bar üstlendi ve Bodrum Mandalinası ile hazırlanan kokteylleri ziyaretçilere ikram etti. Bu sene Bodrum standının başka bir sürprizi ise kokteyl sırasında Bodrum Halikarnas Disko 3 dansçının gerçekleştirdiği dans gösterisi oldu. Büyük ilgi çeken gösteri diğer stantlardaki ziyaretçileri de Bodrum standına yöneltti.
Travel Turkey Fuarı’nın 2. Gününde de Bodrum Standına İlgi Büyüktü
     Bu yıl 8. düzenlenen Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı 2. Gününde de ziyaretçi akınına uğradı.
    Dün akşam saatlerinde TÜRSAB başkanı Başaran Ulusoy'un ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş'ın da ziyaret ettiği Bodrum standı bugün de fuar alanının çekim noktası halindeydi.
    Bodrum standı önde gelen Bodrumlu turizmcilerin sabah saatlerinden itibaren bir araya gelerek görüşme ve toplantı yapmalarına olanak sağmasının yanı sıra farklı şehirlerden gelen profesyonellerinde Bodrumlu turizmcilerle buluşmasını sağladı. Türk Hava Yolları İspanya yetkilileri Bodrum standını ziyaret ederek sektörel bazda ikili görüşmeler gerçekleştirdi. Benzer şekilde İtalyan ve Yunan firma yetkilileri de Bodrumlu turizmcilerle ikili ilişkileri geliştirmek adına önemli görüşmeler yaptı. 
     Akşam saatlerinde gerçekleştirilen Bodrum Standı kokteylini Red Dragon Bodrum-İzmir Restoran üstlendi. Kokteylin sürprizi Bodrum Halikarnas Disko tarafından organize edilen oryantal gösterisi oldu. Fuarın açılış gününde olduğu gibi yine Bodrum standı dans gösterisi büyük ilgi çekerek göz doldurdu.
Travel Turkey Fuarı’nın 3.Gününde de Bodrum Standı Farkını Devam Ettirdi
      Bu yıl 8. düzenlenen Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansının üçüncü gününde de yoğunluk sürdü. Fuarın 3. Gününün hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle katılım daha da yükseldi.
      İzmir İtalya Konsolosu ve Konsolos Yardımcısının yanı sıra İtalya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ofisi Müdür Yardımcısı Filippo Manara'nın da ziyaret ettiği Bodrum standı ilk iki gün olduğu gibi yine turizm profesyonellerini bir araya getirmeye devam etti. Yunanistan'ın Kos adasından ve İtalya'dan gelen turizmciler Bodrumlu yetkililerle ortak çalışmalar yapmak için görüşmelerde bulundu.

       Bodrum Ticaret Odasının ev sahipliği yaptığı Bodrum standında saat 13.30'da Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) tarafından organize edilen fuar çekilişi gerçekleşti. Yaklaşık 420 kişinin katıldığı çekiliş sırasında Bodrum Halikarnas Disko tarafından çalınan hit parçalar çekilişe renk kattı. Çekilişle beraber 2'şer kişi Mivara Luxury Resort & Spa Otelden ve Aktur Bitez Apartlarından 2015 yazında kullanmak üzere bir hafta sürecek tatil, 4 çift ise Bodrum Halikarnas Disko'ya bedava giriş bileti kazandı. 

TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ TRAVEL TURKEY FUARI’NDA AÇILIŞ GÜNÜ BODRUM STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ