DUYURULAR > Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi

 

Bodrum Ticaret Odası’nın organizasyonu ile 8 Aralık 2011 tarihinde gerçekleştirilen Travel Turkey İzmir fuarında Bodrum standına büyük bir ilgi vardı.
 
Açılış günü Bodrum standında gerçekleştirilen kokteyle Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, AB Bakanı Egemen Bağış, Tanıtım Genel Müdürü Cumhur Güven Taşbaşı, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Muğla Valisi Fatih Şahin, TÜROFED Başkanı Ahmet Barut ve TÜROFED Yönetim Kurulu üyeleri, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Fethiye ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Nevcihan Özcan, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire,  BODTO Başkanı Mahmut S. Kocadon, BODTO Meclis Başkanı Hüseyin N. Sağat, BODTO Meclis üyeleri, TÜRSAB BYK Başkanı Sevinç Gökbel ve Türsab BYK üyeleri ile çok sayıda turizmci katıldı.
 
Fuarda Bodrum Standının kokteylini Bodrum’un ünlü gece kulüplerinden Kule Rock City gerçekleştirdi. Kokteylde konuklara Bodrum Mandalin gazozu, Bodrum mandalinası ve Bodrum Mandalinası ile hazırlanmış kokteyller ikram edildi. Büyük ilgi gören kokteylde, Gümüşlük Festivali’nden viyolonsel dörtlüsü kokteyl boyunca misafirlere keyifli saatler yaşattı.
 
Fuar’da üç gün boyunca çekilişler yapıldı ve Bodrum standını ziyaret eden misafirlere, yapılan çekilişle çeşitli armağanlar verildi. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2011 yılında da fuarın en çok ziyaret edilen standı olarak dikkat çekti. 90 m2 lik fuar standını Bodrum evi olarak tasarlatan Bodrum Ticaret Odası’nın standı konuklar tarafından fuarın en güzel standı olarak büyük beğeni kazandı.
Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi Travel Turkey Fuarında Bodrum Standı’na Büyük İlgi