DUYURULAR > TRAVEL TURKEY FUARINDA BODRUM STANDI YİNE EN İLGİ ÇEKEN STANT OLDU

      Bodrum Ticaret Odası’nın organizasyonu ile düzenlenen ve 05-08 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen Travel Turkey Fuarında Bodrum standı her yıl olduğu gibi bu yılda fuarda en kalabalık ve en ilgi çeken stant oldu.

     Açılış günü Bodrum standında gerçekleştirilen kokteyle TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Leros Belediye Başkanı, KOS Otelciler Derneği Başkanı, Eski TUROB Başkanı Timur Bayındır, Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Meclis üyeleri, Türsab BYK Bodrum Başkanı Sevinç Gökbel, Türsab BYK üyeleri, Boder Başkanı Halil Özyurt , Bodrum Milas Dış Hatlar Terminali işletmecisi Mondial Genel Müdürü Giueseppe Russo, çok sayıda acenteci, turizmci ve ulusal ve yerel basın temsilcileri katıldı.
    Fuarda Bodrum Standının kokteylini her yıl olduğu gibi bu yıl da Bodrum'un ünlü gece kulüplerinden Kule Rock City –Mandalin Bar ekibi gerçekleştirdi. Kokteylde konuklara Bodrum Mandalin gazozu, Bodrum mandalinası ve Bodrum Mandalinası ile hazırlanmış kokteyller ikram edildi.
    Dünyanın turizm profesyonellerini İzmir'de buluşturan Travel Turkey Fuarına bu yıl 12 ülkeden satın alma heyeti geldi.İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.'nin, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)desteğiyle organize ettiği fuarın 20 ülkeden, 60'dan fazla ilden, 850'yi aşkın katılımcısı bulunuyor.
TRAVEL TURKEY FUARINDA BODRUM STANDI YİNE EN İLGİ ÇEKEN STANT OLDU TRAVEL TURKEY FUARINDA BODRUM STANDI YİNE EN İLGİ ÇEKEN STANT OLDU TRAVEL TURKEY FUARINDA BODRUM STANDI YİNE EN İLGİ ÇEKEN STANT OLDU